Oferta kursów indywidualnych:

Proponujemy Państwu zorganizowanie na zamówienie kursów szkoleniowych w Waszym Zakładzie, do wyboru z naszej oferty. Koszt 24 godzinnego kursu (3 dni po 8 godzin dziennie) przy założeniu bezpłatnego udostępnienia sali wykładowej/laboratoryjnej z mediami wynosi od 8800 zł netto + 23% VAT dla grupy 1-10 osób, niezależnie od tego czy uczestniczy jedna osoba czy dziesięć osób.
Cena szkolenia jest uzależniona od wyboru tematyki szkolenia. Każde szkolenie zamawiane spoza listy naszych typowych tematów może zostać wycenione indywidualnie. W cenę wliczone są Materiały szkoleniowe oraz Zaświadczenia.

Przy szkoleniach indywidualnych obowiązującą formą płatności jest przedpłata na podstawie faktury Pro-Forma.

Uiszczenie należności za szkolenie na 7 dni przed planowanym rozpoczęciem szkolenia jest warunkiem przeprowadzenia szkolenia w Zakładzie Zamawiającego.
Specjaliści współpracujący z naszym Biurem mogą przygotować szkolenia dotyczące również innych aspektów badań materiałoznawczych, zgodnych z Państwa oczekiwaniami, a nieujętych w aktualnej ofercie kursów.

Opis dotychczas zorganizowanych kursów (wybranych) można zobaczyć tutaj. Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z nami w celu dokonania szczegółowych uzgodnień.