Oferta kursów indywidualnych:

Proponujemy Państwu zorganizowanie na zamówienie kursów szkoleniowych w Waszym Zakładzie, do wyboru z naszej oferty. Koszt 24 godzinnego kursu (3 dni po 8 godzin dziennie) przy założeniu bezpłatnego udostępnienia sali wykładowej/laboratoryjnej z mediami wynosi od 10.600 zł netto plus obowiązujący VAT (aktualnie 23%) dla grupy 1-10 osób, niezależnie od tego czy uczestniczy jedna osoba czy dziesięć osób.

Uwaga! Cena szkolenia jest uzależniona od wyboru tematyki szkolenia.

Każde szkolenie zamawiane spoza listy naszych typowych tematów może zostać wycenione indywidualnie. W cenę wliczone są Materiały szkoleniowe oraz Zaświadczenia.

Przy szkoleniach indywidualnych obowiązującą formą płatności jest przedpłata na podstawie faktury Pro-Forma.

Uiszczenie należności za szkolenie na 7 dni przed planowanym rozpoczęciem szkolenia jest warunkiem przeprowadzenia szkolenia w Zakładzie Zamawiającego.
Specjaliści współpracujący z naszym Biurem mogą przygotować szkolenia dotyczące również innych aspektów badań materiałoznawczych, zgodnych z Państwa oczekiwaniami, a nieujętych w aktualnej ofercie kursów.

Opis dotychczas zorganizowanych kursów (wybranych) można zobaczyć tutaj. Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z nami w celu dokonania szczegółowych uzgodnień.