Kursy grupowe:

(Zaproszenie wrzesień 2024)

Zaproszenia na szkolenia grupowe na 2024 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na szkolenia z Inżynierii Materiałowej organizowane przez nasze Biuro pod patronatem:

Polskiego Towarzystwa Stereologicznego

23-27 wrzesień 2024

Kurs "Y": "Ilościowa ocena struktur - automatyczna i ręczna. Metody, automatyzacja pomiarów i interpretacja wyników.Ocena wtrąceń niemetalicznych."
Prof. dr hab. inż. Leszek Wojnar

Kurs "G": "Pomiary twardości - metody oparte o mierniki stacjonarne i przenośne. Ocena i porównanie wyników, szacowanie niepewności pomiarów. Twardość a struktura i inne własności materiałów'"
dr hab. inż. Wojciech Depczyński

Kurs "X": "Zasady i przykłady wykonywania ekspertyz materiałowych stopów metali żelaznych i nieżelaznych. Interpretacja struktur- wpływ procesów technologicznych na strukturę materiału. Ocena struktur w aspekcie właściwości wyrobów."
dr inż. Jacek Borowski

Miejsce Hotel Kotarz - ul. Wyzwolenia 40, 43-438 Brenna

Kursant może być uczestnikiem tylko jednego kursu w podanym terminie.

Uwaga!

Na szkolenie prosimy przywozić własne próbki do obserwacji, oceny i interpretacji własnych problemów przy użyciu świetlnych mikroskopów optycznych .
Min. ilość osób w grupie 8, max. 20 osób. Decyduje termin zgłoszenia.

Termin nadsyłania Zgłoszeń/ Zamówień - nie później niż 45 dni do dnia poprzedzającego datę rozpoczęcia szkolenia. Przyjęcie na kurs szkoleniowy potwierdzamy pierwszego dnia miesiąca, w którym rozpoczyna się szkolenie. Po otrzymaniu Potwierdzenia przyjęcia na szkolenia, Zamawiający jest zobowiązany do uiszczenia należności za szkolenie, dotyczy to również sytuacji rezygnacji z udziału po tym terminie. Istnieje możliwość zamiany uczestnika szkolenia.

Koszt uczestnictwa obejmuje:
Koszt szkolenia w tym jeden dzień praktycznych zajęć na mikroskopach świetlnych, materiały szkoleniowe i zaświadczenia oraz pełne wyżywienie (śniadania, lunch dnia, obiadokolacje, przerwy kawowe całodniowe na salach wykładowych, jedna obiadokolacja regionalna z piwem) oraz noclegi wraz z pełnym dostępem do strefy basenowej i saunowej ( nie obejmuje zabiegów spa i indywidualnych rezerwacji sauny na wyłączność) wynosi:
3.940,00zł netto plus aktualnie obowiązujący VAT (obecnie 23%VAT) w pokoju dwuosobowym.

Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi: dodatkowe 790,00zł od osoby.

W miejscu zakwaterowania- Hotel Kotarz - Brenna dostępny parking hotelowy za dodatkową opłatą.

Faktura VAT zostanie wystawiona pierwszego dnia miesiąca, w którym zostanie zorganizowane szkolenie.

Termin płatności do dnia bezpośrednio poprzedzającego szkolenie. Forma płatności przelew.

Od kilku lat dużym zainteresowaniem cieszą się nasze szkolenia indywidualne z inżynierii materiałowej. W chwili obecnej takie szkolenia są jedną z bezpieczniejszych opcji szkoleń personelu w laboratoriach.
W związku z tym, że wielu naszych Klientów pyta o takie szkolenia pozostajemy otwarci na współpracę z Państwem w zakresie takich szkoleń.
Nasze Biuro pozostaje do dyspozycji naszych Klientów również w zakresie przygotowania szkoleń dedykowanych dla laboratoriów ubiegających się o uznanie wg wymagań UDT w zakresie szkoleń z badań niszczących.
Wykładowcy współpracujący z naszym Biurem mogą przygotować szkolenia dedykowane po uzgodnieniu zakresu.