Kursy grupowe:

(Zaproszenie wrzesień 2023)

Zaproszenia na szkolenia grupowe na 2023 r.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na szkolenia z Inżynierii Materiałowej organizowane przez nasze Biuro pod patronatem:

Polskiego Towarzystwa Stereologicznego

25-29 wrzesień 2023

Kurs "W": "Wytrzymałość materiałów- Fraktografia. Ocena przełomów w metalach żelaznych i nieżelaznych"
Prof. dr hab. inż. Leszek Wojnar

Kurs "eL-x": "Metalograficzne badanie materiałów po długotrwałej eksploatacji- interpretacja struktur i wad materiałowych"
dr hab. inż. Wojciech Depczyński

Kurs "iR-x": "Interpretacja struktur i wad materiałowych w aspekcie procesów obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej stopów metalicznych"
dr inż. Jacek Borowski

Miejsce Hotel Kotarz - ul. Wyzwolenia 40, 43-438 Brenna

Kursant może być uczestnikiem tylko jednego kursu w podanym terminie.

Uwaga!

Na szkolenie prosimy przywozić własne próbki do obserwacji, oceny i interpretacji własnych problemów przy użyciu świetlnych mikroskopów optycznych .
Min. ilość osób w grupie 8, max. 20 osób. Decyduje termin zgłoszenia.

Termin nadsyłania Zgłoszeń/ Zamówień - nie później niż 45 dni do dnia poprzedzającego datę rozpoczęcia szkolenia. Przyjęcie na kurs szkoleniowy potwierdzamy pierwszego dnia miesiąca, w którym rozpoczyna się szkolenie. Po otrzymaniu Potwierdzenia przyjęcia na szkolenia, Zamawiający jest zobowiązany do uiszczenia należności za szkolenie, dotyczy to również sytuacji rezygnacji z udziału po tym terminie. Istnieje możliwość zamiany uczestnika szkolenia.

Koszt uczestnictwa obejmuje:
Koszt szkolenia w tym jeden dzień praktycznych zajęć na mikroskopach świetlnych, materiały szkoleniowe i zaświadczenia oraz pełne wyżywienie (śniadania, lunch dnia, obiadokolacje, przerwy kawowe całodniowe na salach wykładowych, jedna obiadokolacja regionalna z piwem) oraz noclegi wraz z pełnym dostępem do strefy basenowej i saunowej ( nie obejmuje zabiegów spa i indywidualnych rezerwacji sauny na wyłączność) wynosi:
3.580,00zł netto plus aktualnie obowiązujący VAT (obecnie 23%VAT) w pokoju dwuosobowym.

Dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi: dodatkowe 720,00zł od osoby.

W miejscu zakwaterowania- Hotel Kotarz - Brenna dostępny parking hotelowy za dodatkową opłatą.

Faktura VAT zostanie wystawiona pierwszego dnia miesiąca, w którym zostanie zorganizowane szkolenie.

Termin płatności do dnia bezpośrednio poprzedzającego szkolenie. Forma płatności przelew.

Uwaga Promocja!!! Dla pierwszych 4 osób, którzy nadeślą Zgłoszenie cena w pokoju dwuosobowym wynosi 3.450,00zł, a dopłata do pokoju jednoosobowego wynosi 550,00zł.

Od kilku lat dużym zainteresowaniem cieszą się nasze szkolenia indywidualne z inżynierii materiałowej. W chwili obecnej takie szkolenia są jedną z bezpieczniejszych opcji szkoleń personelu w laboratoriach.
W związku z tym, że wielu naszych Klientów pyta o takie szkolenia pozostajemy otwarci na współpracę z Państwem w zakresie takich szkoleń.
Nasze Biuro pozostaje do dyspozycji naszych Klientów również w zakresie przygotowania szkoleń dedykowanych dla laboratoriów ubiegających się o uznanie wg wymagań UDT w zakresie szkoleń z badań niszczących.
Wykładowcy współpracujący z naszym Biurem mogą przygotować szkolenia dedykowane po uzgodnieniu zakresu.